MENU

Uwaga! Nieprzestrzeganie spowoduje USUNIĘCIE wątku oraz tymczasowe lub permanentne zablokowanie konta użytkownika.

Forum to miejsce dyskusji, dlatego aby panowała tu dobra atmosfera, należy przestrzegać następującego regulaminu:

 1. Przeglądanie forum jest dostępne dla wszystkich użytkowników serwisu. Aby założyć nowy temat lub wziąć udział w dyskusji musisz założyć konto w serwisie Brzytwa.com oraz zalogować się na nie.

 2. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność.

 3. Administratorzy Forum Brzytwa.com nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.

 4. Nie rozmawiamy o polityce.

 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum serwisu Brzytwa.com postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, homofobicznej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.

 6. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum serwisu Brzytwa.com treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.

 7. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.

 8. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.

 9. Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.

 10. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

 11. Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy. Posty zawierające linki do jakichkolwiek stron w innych serwisach będą usuwane bez powiadomienia Użytkownika, który je zamieścił. Jeśli uważasz, że dana informacja jest naprawdę godna uwagi i warta polecenia należy zgłosić to do administratora serwisu.

 12. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, multimedia, art.’pap) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a konto użytkownika notorycznie łamiącego ten punkt regulaminu i propagujący tego typu informacje zostanie usunięte.

 13. Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania, przez osoby upoważnione, z Forum, które nie spełniają warunków określonych w niniejszych zasadach korzystania z Forum internetowego Brzytwa.com.

 14. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z Forum.

 15. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą zamykane, a w wybranych przypadkach usuwane.

Widzę, że blokujesz reklamy?

Dzięki reklamom stać nas na prowadzenie i utrzymanie strony, z której Ty możesz korzystać zupełnie za darmo.

Reklamy na naszej stronie nie są uciążliwe i inwazyjne, dlatego proszę, wyłącz Adblocka lub inne rozszerzenie blokujące reklamy.

Dziękuję!