MENU

Najnowsze

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1149031, 2020-02-15 16:53:32

Bardzo dobra druga połowa. Wreszcie Igor ogarnął. Mam tylko prośbę by nie dopuścić do ucieczki np.Stelmetowi bo możemy nie dogonić.

OK (0) ŹLE (0) #1149030, 2020-02-15 16:53:19

Odpowiedź na wpis #1149028 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Sprzedam dwa bilety na finał. Cena 80 zł.

OK (0) ŹLE (0) #1149027, 2020-02-15 16:51:22

Odpowiedź na wpis #1149023 (Jagodnik). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Jakoś Adromowi przeszły orgazmy których dostawał w pierwszej kwarcie. Pięknie! Brawo chłopaki.

Dostawał orgazmów bo rzucali przez ręce, z 9m i tak jak ktoś tu napisał - jakby rzuciło krzesłem to by trafili. Skończcie z tum marudzeniem na Adroma bo to druga durnota po narzekaniu na IM

A Santorini gdzieś tam już z gdyzgasnieslonce i innymi hejterkami na prywatnym chacie płacz i lament bo Igorowi się znów „FUKSNELO”

Tej (772)
OK (0) ŹLE (0) #1149026, 2020-02-15 16:51:18

Santorini jak mecz?? przecież to jak pisałeś - jak każdy - to chciałbym aby każdy taki był... napisz coś w stylu: Igor miał fuksa, Radom nie grał najlepszym składem bo kontuzja.... czy to tylko Radom... ale jutro to przegramy na 100% szkoda, że gdy wygrywamy nie ma wpisów a gdy przegrana to dziesiątki absolwentów AWFu i lat trenerki się uaktywniają u znawcow....

Margot (9412)
OK (0) ŹLE (0) #1149024, 2020-02-15 16:50:48

Odpowiedź na wpis #1149015 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

A ja myślałem, że mecz o 17 a tu już po....
Muszę nadrobić lekturę, bo widzę, że stron trochę przybyło ?

Brawo Anwil ?

?

OK (0) ŹLE (0) #1149025, 2020-02-15 16:50:48

Simon i Jones powinni zostać na następny sezon, to powinien być priorytet.

OK (0) ŹLE (0) #1149023, 2020-02-15 16:49:31

OK (0) ŹLE (0) #1149022, 2020-02-15 16:49:27

Ricky Ledo 27:31 min, 16 pkt, 9 zb, 6 as , +/- 26. Czy warto trzymać w składzie tak słabego zawodnika????
Brawo Anwil

freddy (4465)
OK (0) ŹLE (0) #1149021, 2020-02-15 16:49:18

Odpowiedź na wpis #1149017 (dr.love). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

A Mckenzie chyba nawet nie podszedł do drużyny gdy po meczu stali wszyscy na środku.

Wiesz może to dlatego, że boli go kostka ?

OK (0) ŹLE (0) #1149020, 2020-02-15 16:49:14

Jest wygrana, w niezłym stylu. Oby z Jonesem było wszystko ok.

Ja jednak widzę dużo do poprawy i dalej mam obawy, co do finiszu tego sezonu z obroną złota. Ale to jeszcze się może dużo zmienić - Stelmetowi na dużo pozwalają sędziowie, a i mają szczęście, bo sezon praktycznie bez kontuzji (jedna Gordona, ale właśnie wrócił).

OK (0) ŹLE (0) #1149019, 2020-02-15 16:48:35

Wpis dnia

DF (1699)
OK (0) ŹLE (0) #1149018, 2020-02-15 16:48:18

Brawo Anwil. Kluczowe co z Jonesem. Fajnie wygląda Simon po kontuzji w ataku, że nie wspomnę o 1-3-1. Ledo jako drugi bsllhandler daje radę, ale Moore potrzebny.

OK (0) ŹLE (0) #1149017, 2020-02-15 16:47:46

Odpowiedź na wpis #1149012 (Tatian). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Drugi mecz czyżby druga kontuzja - Jones po tym skoku na obręcz kuleje. Oby nic nie zerwał. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie pół składu.