MENU

Najnowsze

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1152148, 2020-03-02 10:49:13

I żeby nie było nie przesądzam, kto wygra La Liga w tym roku. Sprawa otwarta. Może to być Real, ale może być dla niego za szybko. Jednak na przyszłość mogą patrzeć bardziej optymistycznie.

OK (0) ŹLE (0) #1152147, 2020-03-02 10:44:50

Odpowiedź na wpis #1152146 (kolgejt). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Problem z brakiem skuteczności będzie niestety do końca sezonu bo Real nie ma napastnika. Nie wrzucam tutaj Benzemie bo on zawsze grał pod zespół. Potrzebny jest napadzior od nowego sezonu i wiadomo o kogo mi chodzi od dawna.
Jeszcze taka jedna statystyka. Ronaldo po odejściu z RM strzelił w klasykach tyle samo goli co Messi. To źle świadczy o Leo.

No tak. Messi dał się dogonić Marcelo, facetowi z którego "brzuszka" były żarty (zasłużenie) miesiącami. Leo miał w erze Cristiano inną pomoc. Wczoraj beznadziejny Frenkie de Jong, Arthur przeciętniutko. Ogólnie jak spojrzy się na kilkaset milionów wydanych przez Barcelonę w ostatnich latach (Coutinho, Dembele itd.) to dramat. Królewscy nie są jeszcze tam gdzie chcą być, ale mają jakieś perspektywy. Za chwilę pomoc odmłodzą Martin Ødegaard, Fede Valverde, Reinier Jesus. W obronie Hakimi, Mendy, nawet pogra więcej Militao może Reguillon. W zasadzie brakuję Realowi tylko Mbappe a on nie jest niemożliwy.

Messi to nadal kosmita, ale w czerwcu 33lata. W pierwszej 11 potrzeba wietrzenia na przynajmniej 6 pozycjach. Ławka też króciutka. La masia produkuje graczy dla innych klubów. Sam Ansu Fati to za mało.

No i ostatni aspekt struktura klubowa. W Madrycie wiedzą co robią a władze Barcelony to chaos. Na te chwilę przyszłość wydaje się biała, chyba że Bordowi zdecydują się na rewolucję. Tylko że nawet tam pieniądze nie rosną na drzewie a finansowe fair play będzie czuwać.

kolgejt (27196)
OK (0) ŹLE (0) #1152146, 2020-03-02 10:29:30

Odpowiedź na wpis #1152145 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Nie do końca tak było. Real miał w pierwszej połowie groźne kontry, ale zabrakło celnego podania do świetnie ustawionych kolegów. Po przerwie oprócz bramek był też świetny strzał Isco, wybicie piłki z linii brakowej przez Pique znów po strzale Isco, pudło Benzemy z idealnej sytuacji. Barcelona miała swoje szanse ale prędzej Real wygrałby wyżej niż Katalończycy zremisowali.

Generalnie mecz pokazał to co mówią statystyki. Real miał problem ze znalezieniem skuteczności ( w końcu się udało) a Barcelona nadal zawodzi na wyjazdach. Bilans Barcy na wyjeździe to 5-3-5 bramki ujemne. Ogólnie obrona słabiutka w całym sezonie. Real w całym sezonie stracił 17 goli a Barcelona 31. Katalończycy mają dopiero 7 obronę w La Liga. A przecież w ostatnich latach to Real miał sito nie obronę.

OK (0) ŹLE (0) #1152145, 2020-03-02 10:11:51

Odpowiedź na wpis #1152143 (marion). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Prawda jest taka,żę mecz był wyrównany i w miarę fajny do oglądania .Po I połowie mogłoby być w sumie 0-2 gdyby nie T.C . Real poprostu wykorzystał w II połowie te 2 okazje i dopisał 3pkt

Termos (4970)
OK (0) ŹLE (0) #1152144, 2020-03-02 10:02:03

Odpowiedź na wpis #1152142 (kolgejt). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Jeżeli czytasz madryckie dzienniki to pewnie tak. Spójrz na kataloński Sport Czy Mundo Deportivo - tam jest że Barcelona dominowała. Pisałem wczoraj podczas meczu. Barcelona było dużo konkretniejsza w 1 połowie i mogła strzelić spokojnie 2:0 ale postanowili wykreować Courotis na bohatera. Równie dobrze Barcelona weszła w 2 połowę. Do 55 min grali całkiem dobrze i tylko sobie mogą pluć w brodę, że przegrali. Jednak będąc uczciwym w 60 min Barcelona zeszła do szatni. Real ich zabiegał, strzelił gole i zabił mecz. Oba zespoły mają swoje problemy i nie ma co umniejszać ani dodawać nikomu. Wiadomo ja się cieszę ale liga jeszcze długa. W LM może już być zaraz po herbacie.

No i dobrze że Setien zadzwonił do Pepa pogadać o taktyce. Zapomniał jednak że Barca nie ma takich dzików w pomocy i napadzie jak naładowane City. Peselu nie oszukasz i tu widzę duże kłopoty Barcelony kiedy Messi zacznie powtarzać takie mecze jak wczoraj. Był beznadziejny.

Możesz wierzyć lub nie ale od 55 minuty zacząłem oglądać mecz

marion (4503)
OK (0) ŹLE (0) #1152143, 2020-03-02 10:00:22

OK (0) ŹLE (0) #1152142, 2020-03-02 09:55:07

Odpowiedź na wpis #1152139 (Mihailovic). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Czytam intrrnety a tam nagłówki typu Real pozamiatał Barcelone. Oglądałem ten mecz i szczerze Barcelona miała więcej setek niż Real wszystkich grożnych akcji. Haha własnie co z tego ? Real był skuteczniejszy a Barca nie. Barca od dłuzszego czasu gra lipe i zmiana trenera z Valverde na Setiena nic nie pomoze. Tu musi przyjsc trener młody z wizja pasją ale juz z jakim bagazem doswiadczenia np. Koemam, Simeone. Takie moje zdanie

OK (0) ŹLE (0) #1152141, 2020-03-02 09:46:01

Wręcz idealnym kandydatem byłby Klop ale niestety zajęty...

OK (0) ŹLE (0) #1152140, 2020-03-02 09:39:29

Odpowiedź na wpis #1152138 (muniekk). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Ale, że Dudka na mundial nie wzięli...

Takżeeeee teeeeegooooo

OK (0) ŹLE (0) #1152139, 2020-03-02 09:28:52

OK (0) ŹLE (0) #1152138, 2020-03-02 09:16:04

OK (0) ŹLE (0) #1152137, 2020-03-02 08:28:00

Odpowiedź na wpis #1152136 (Santorini). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

No wiecie cooooo szanowni Brzytwowicze ? Żeby o 0:05 zgasić światło , a przed ósmą zapalić ?

Cisza, spokój, nie ma co komentować...
Takie życie.

OK (0) ŹLE (0) #1152136, 2020-03-02 07:53:05

Odpowiedź na wpis #1152135 (Santorini). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

No naszło mnie na żart ??

OK (0) ŹLE (0) #1152135, 2020-03-02 00:05:16

Odpowiedź na wpis #1152133 (Margot). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Ty to niecierpliwa bestia jesteś Sant...

gwizd (18410)
OK (0) ŹLE (0) #1152134, 2020-03-01 23:59:32

Odpowiedź na wpis #1152132 (Santorini). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Może być bestia albo jakiś jamnik

Wpisy można edytować...

Margot (9451)
OK (0) ŹLE (0) #1152133, 2020-03-01 23:55:54

Odpowiedź na wpis #1152131 (Santorini). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Dajcie kuźwa jakiś kontrakt bo się marzec zaczął ?

OK (0) ŹLE (0) #1152132, 2020-03-01 23:54:25

OK (0) ŹLE (0) #1152131, 2020-03-01 23:52:45

OK (0) ŹLE (0) #1152130, 2020-03-01 23:39:18

Odpowiedź na wpis #1152123 (Champs). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Real więcej z gry zasłużona wygrana,a bramkarz barcy siada i praktycznie 2x w krótki róg(barca jedynie w 1 połowie miała sytuacje).

Zara, zara. Pierwszy gol po rykoszecie Szakiry, a szedł w dobrym kierunku. Drugi niczego nie psuje, poza tym ten strzelec sam się zdziwił, że trafił, bo przed strzałem się pośliznął. Takie coś trudno obronić.
I tak na marginesie. Bardzo bym chciał jakiegoś zakazu transferowego dla Barcelony, bo tam nikt nowy od paru lat się nie sprawdził. To po kiego uja wydawać setki milionów euro?

OK (0) ŹLE (0) #1152129, 2020-03-01 23:31:52

Odpowiedź na wpis #1152127 (moonk). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Za obiektywizm z ust kibica Realu, po meczu,szacunek .

? ?

OK (0) ŹLE (0) #1152128, 2020-03-01 23:07:56

Odpowiedź na wpis #1152126 (Sid). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Gratulacje dla Twojego Realu Madryt. Szczerze to Real był i jest słaby w tym sezonie, ale Barca jest jeszcze gorszą.

PS. nie pamiętam kiedy ostatni raz Barca nie potrafiła wymienić 3 podań na własnej połowie i traciła piłkę. Czasy Iniesty i Xaviego minęły.

Mój to jest Anwil ❤️ Jedna tak, jestem zadowolony z 2 połowy i goli. Oba zespoły maja swoje problemy. Real pewnie teraz skupi się na lidze. Barcelona ma problem jeżeli chodzi o przyszłość. To ze skończy kiedyś Messi to raz, ale tam nie m praktycznie żadnej rozsądnej myśli na przyszłość. Zero zmienników czy wychowanków.

OK (0) ŹLE (0) #1152127, 2020-03-01 23:05:06

Odpowiedź na wpis #1152125 (kolgejt). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Początek 2 połowy Barca wyglądała lepiej. Jednak później została zabiegana. Brawo małolaty. Masakryczne momentami straty zawodników Barcelony.

Sid (502)
OK (0) ŹLE (0) #1152126, 2020-03-01 23:03:50

OK (0) ŹLE (0) #1152125, 2020-03-01 22:57:08

OK (0) ŹLE (0) #1152124, 2020-03-01 22:54:46

Hala Madrid ! Skąd Barca bierze te wynalazki typu Dunczyk ? Kiedyś ich skład znałem w większości