MENU

Najnowsze

OK (0) ŹLE (0) #1151756, 2020-02-28 07:53:21

Odpowiedź na wpis #1151755 (Em). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Jedyny dobry kanał na yt o tej naszej biednej koszykówce a mimo to źle., cud ze w ogóle Komukolwiek się chce dodatkowy czas poświęcać po meczach na przeanalizowanie sytuacji. Cały świat się uwziął na ten Anwil - sędziowie, liga, sędziowie bcl, Adrom, Bóg (kontuzje). Karwa, zaraz tak typowo po polsku niektórzy tutaj podciągną to pod mesjanizm stawiając Anwil w roli najważniejszego

W punkt

Em (6948)
OK (0) ŹLE (0) #1151755, 2020-02-28 07:28:08

Odpowiedź na wpis #1151749 (Destin). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To już rutyna jak po każdym meczu, nie mam pojęcia o co im chodzi z tym Adromem, komentuje normalnie, raz się emocjonuje naszymi akcjami jak jest czym a drugi raz jak rywalowi idzie, zrobi jakiś run albo zagra ładną akcję, ale najlepiej wyzywać od najgorszych bo nie spija Anwilowi z dzióbka przez 40 minut meczu.

OK (0) ŹLE (0) #1151754, 2020-02-28 07:13:28

Odpowiedź na wpis #1151753 (Speed24). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Ma się szpital w drużynie to się mecz przekłada - ktoś potem wyzdrowieje czy dokupią a tak to wstyd i hańba w ważnym meczu taka skuteczność czy straty.To tak jak chcieliśmy grać w pucharach - jakim składem...U nas skład za najwyższy budżet a u rywali wariant oszczędnościowy.I ta przerwa gdzie byli w rozjazdach a nie trenowali.

Wstyd i hańba bo zdobyli PP, dostali wolne, a nie wygrali że Stelmetem. Ty też pewnie w pracy nie dostajesz wolnego żebyś mógł dawać z siebie wszystko. I kazdego dnia pracujesz na 100%, bo jesteś przecież maszyną a nie człowiekiem...

OK (0) ŹLE (0) #1151753, 2020-02-28 06:55:25

OK (0) ŹLE (0) #1151752, 2020-02-28 06:55:07

Odpowiedź na wpis #1151747 (Remeks). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

O tej porze to się zaczyna życie Pozdro

Czy mnie oczy nie mylą???. A może to tylko zbieżność nicków?

OK (0) ŹLE (0) #1151750, 2020-02-28 05:33:55

Cała prawda. Tyle ile on nam czasu poświęca to szacun.

Destin (2329)
OK (0) ŹLE (0) #1151749, 2020-02-28 02:20:22

Odpowiedź na wpis #1151748 (elbo). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Nie oglądałem meczu w TV gdyż naturalne,że byłem na Hali. Obiecuje obejrzeć powtórkę co zresztą czynię po każdym spotkaniu. Widzę jednak ze znów jest nagonka na...Adroma ?‍♂️
Polsat to telewizja ogólnopolska więc nie ma miejsca na stronniczość. To, że komentatorzy kibicują akurat temu zespołowi co jest w gazie to normalna sprawa, a co mają być smutni jak połowa naszej hali dzisiaj?
Chyba wszyscy zapomnieliście jak Romański krzyczał Quinton Hosley zamordował Stelmet... Jak nas wychwalał niejednokrotnie,ale nie lepiej się wyżyc po porażce i obrażać od grubasów.

elbo (8582)
OK (0) ŹLE (0) #1151748, 2020-02-28 01:40:07

OK (0) ŹLE (0) #1151747, 2020-02-28 01:07:59

Odpowiedź na wpis #1151743 (Tajczyk). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Uff a już myślałem że dziś nie pójdę spać...

OK (0) ŹLE (0) #1151746, 2020-02-28 00:25:38

Dzisiaj wpierdziel, ale tak przypuszczałem, ze wąską rotacją i po urlopach to chłopaki mogą nie ogarnąć. Podsumowaniem dzisiejszej naszej gry była ostatnia akcja 3 kw, kiedy Dowe trafił za 3, a Ledo podjarany coś tam krzyczy, po czym spojrzał na wynik 49-70 i zdziwiony pokręcił głową. Sytuacja wyglądała, jakby Ledo nie był zorientowany jaki jest wynik. Generalnie mecz do zapomnienia. Szkoda, ze w papę, ale liczy się czerwiec.

Co do kibiców i akcji na hali: każda reakcja eskalującą agresję jest zła, nie niesie żadnych korzyści. Hala się nakręca, lecą „kurwy”, komisarz wlepia kary a w eter idzie hasło: Wloclawek - wiadomo.

Co do AdRoma: oglądałem na żywo, wiec nie znam komentarza, natomiast Romański tez człowiek. Nigdzie nie jest napisane, ze musi nas lubić. Ustaliliście już, ze ma swoich ulubieńców w innych miastach wiec w czym problem.

Kozik (4152)
OK (0) ŹLE (0) #1151745, 2020-02-28 00:12:55

Odpowiedź na wpis #1151742 (jaca). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Potrzebne są w Anwilu Włocławek dwa poważne wzmocnienia na pozycji środkowego i na pozycji rozgrywającego.Bez tych wzmocnień Anwil może przegrywać kolejne mecze i może nie zdobyć tytułu Mistrza Polski.Ale trzymamy kciuki za Anwil ! Anwil do boju ! Anwil - Mistrz ,Mistrz ! Ale bez porządnego środkowego i bez typowego rozgrywającego Anwilowi będzie ciężko wygrywać.Ale Kocham Anwil Włocławek !

To jest bardziej Jaculkowe od samego Jaculka ?

OK (0) ŹLE (0) #1151741, 2020-02-27 23:57:32

Odpowiedź na wpis #1151740 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Gwizd ja po operacji na siłę sam wstałem jeszcze z drenami do WC byle tylko mi nie zakladali tego ustrojstwa. Odniosłem zwycięstwo; )

Nie miałem szans na to Bilans płynów, te sprawy. A bolesne to diabelstwo...

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1151740, 2020-02-27 23:55:12

Odpowiedź na wpis #1151739 (gwizd). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Przy cewniku też? Bo gadałem ongiś z pełcią piękną na oddziale, gdym tego sromotika spożył, i dla wszystkich opcja chodzenia z woreczkiem na spacer była równie krępująca

OK (0) ŹLE (0) #1151739, 2020-02-27 23:52:07

Odpowiedź na wpis #1151729 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To chociaż tyle, ale wiesz technologia oddawania moczu przez mężczyzn nieco odmienna

OK (0) ŹLE (0) #1151738, 2020-02-27 23:48:59

Odpowiedź na wpis #1151736 (thomasz7374). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Tak.

I co tam pan Adaś spłodził? Albo nie, jutro odsłucham... Będę się śmiał z jego docinek tak na spokojnie.
Dzięki za info.

Margot (9412)
OK (0) ŹLE (0) #1151737, 2020-02-27 23:46:51

Nie śmiem zaprzeczyć nawet

OK (0) ŹLE (0) #1151736, 2020-02-27 23:42:43

Odpowiedź na wpis #1151733 (gwizd). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Poważnie?

Tak.

Fabbro (1154)
OK (0) ŹLE (0) #1151735, 2020-02-27 23:40:48

Igor na konferencji w takim tonie, że niby sytuacja jest płynna na pytanie o transfery. Może jednak coś tam się urodzi jeszcze.

OK (0) ŹLE (0) #1151734, 2020-02-27 23:40:16

Kilka słów o meczu. Mnie też jakiś ta porażka specjalnie nie boli. Ostatnim momentem kiedy mogliśmy wrócić do tego meczu był początek trzeciej kwarty. Niestety trzy skuteczne akcje w obronie plus uśmiech losu w postaci niewymuszonych błędów Zielonej nie przełożyły się na nic w ataku. Wiadomo było że bez celnych trojek tego meczu nie wygramy więc tym razem nie winiłbym trenera za taktykę. Nie siedziało i tyle. System ma niestety to do siebie że brak kilku elementów i odpowiednich powiązań między nimi może go łatwo zburzyć. Śmiech mnie o grania jak czytam że Wadowski jest cienki. No może nie jest wybitny ale ten mecz nie był chyba potrzebny do takiej oceny?. Ktoś oczekiwał że on wejdzie w buty Wrotena czy Moora?. Po drugie - urlopy. Zdobyli puchar zagrali turniej na dużej intensywności, dodatkowo wypadło okienko na kadrę, dostali wolne. Proste. No i na koniec wzmocnienia. Ciężka sprawa. Albo się z kimś żegnamy (jeśli tak to raczej będzie to Freimanis no bo kto) i wtedy jak za niego będzie jakiś DJ Shelton to ok ale to musi być pewniak. Jeśli nie to tylko polski pass. I tu już jesteśmy w czarnej, bo pytanie czy na wypożyczenie takiego Balcerowskiego wogole jest szansa?

OK (0) ŹLE (0) #1151733, 2020-02-27 23:39:22

Odpowiedź na wpis #1151731 (thomasz7374). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Poważnie?

OK (0) ŹLE (0) #1151732, 2020-02-27 23:38:49

Dużo wpisów, to może pominąłem, ale kiedyś sprawdzałem terminarz VTB i ta federacja szykuje zespołom może nie piekło, ale maraton sprintem. Dziura też dostanie po dupie.

OK (0) ŹLE (0) #1151731, 2020-02-27 23:37:57
lit66 (8078)
OK (0) ŹLE (0) #1151730, 2020-02-27 23:35:38

Odpowiedź na wpis #1151727 (Margot). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Knight w damskim było...coś tu nie pykło z organizacją widocznie...?
Edit: Mnie też ten mecz nie zdenerwował, bardziej obrażeni kibice wychodzący na początku 4 kwarty.

ugryzlem się w jęzor,brak mydła w męskim..... oskalpowaliby mnie za.......homofobie

OK (0) ŹLE (0) #1151729, 2020-02-27 23:34:18

kolgejt (27196)
OK (0) ŹLE (0) #1151728, 2020-02-27 23:32:36

Odpowiedź na wpis #1151720 (Tajczyk). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

A nie kupowałeś przypadkiem telewizora na raty? Podobno to wspólny mianownik takich sytuacji jak Twoja.

Taj ogarnij smsy.

OK (0) ŹLE (0) #1151727, 2020-02-27 23:31:51

Odpowiedź na wpis #1151726 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Brak mydła mnie rozwścieczył.

Widzę, że blokujesz reklamy?

Dzięki reklamom stać nas na prowadzenie i utrzymanie strony, z której Ty możesz korzystać zupełnie za darmo.