Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1061280, 2019-05-12 13:40:30

Półfinał pokaże który zespół jest lepszy ja stawiam 3:0 dla nas

OK (0) ŹLE (0) #1061279, 2019-05-12 13:39:04

Niestety niektóre gwizdki ustawiają mecz, ten niesportowy, czy też techniczny dla Spaseva. Pozwoliły one na odjechanie Arki, i gdzieś podcinały Legie. Jeśli Legia nie odbuduje się mentalnie, i nie zaczną trafiać w 3Q, to niestety będzie po meczu.

Logan (1893)
OK (0) ŹLE (0) #1061278, 2019-05-12 13:37:17

Odpowiedź na wpis #1061271 (Anwil_fan). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Jak juz nawet Woloszyny trafiają to wątpie że Legia jeszcze powróci.. Wystarczy dobrze obstawić obwód, nie pozwalać na jakąkolwiek przestrzeń i kulniemy ich. Taktyka Frasuna to byle ceglić, nawet przez ręce.. xd

To jaka jest nasza taktyka, skoro mamy z nimi 0-3 w tym sezonie, łącznie bodaj 30-oma pkt? Sami eksperci.

OK (0) ŹLE (0) #1061277, 2019-05-12 13:36:27

"Arka wróciła do swojej obrony" by AdRom

To ja powiem inaczej - to raczej sędziowie wrócili do pozwalania Arce na wszystko. Nie mogę już słuchać tego pier... o "agresywnej obronie Arki". Szkoda tylko, że tylko oni mogą tak "agresywnie" bronić. Dla mnie to jest bronienie łapami, czyli faul praktycznie w każdej akcji, czasem nawet kilka w jednej.

Co do Florence mój kumpel powiedział słuszną uwagę - trzeba na nim siedzieć cały mecz. Nawet jak będzie leciał do kibla, trzeba polecieć za nim

OK (0) ŹLE (0) #1061276, 2019-05-12 13:34:34

metoda na Gdynian to ograniczyć ich JF. poradziliśmy sobie z CW to i damy sobie radę z nimi

OK (0) ŹLE (0) #1061270, 2019-05-12 13:27:04

Odpowiedź na wpis #1061266 (gwizd). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

On chciał to telemarkiem skończyć...

Pokazali chociaż powtórkę bo nie widziałem?

TZAR66 (6610)
OK (0) ŹLE (0) #1061269, 2019-05-12 13:25:38

Przy takiej skuteczności za trzy to zachwile z połowy będą rzucać i trafiać echhh szkoda legii

OK (0) ŹLE (0) #1061268, 2019-05-12 13:25:19

Ale zapłon we faulu Wyki długo to trwało aż gwizdneli....

OK (0) ŹLE (0) #1061267, 2019-05-12 13:25:10

Widownia tam siedzi jak na snookerze.

OK (0) ŹLE (0) #1061266, 2019-05-12 13:24:14

Odpowiedź na wpis #1061257 (Jeff Nordgaard). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Wyłączam tę komedię, Florence robi kick nogami, a oni gwiżdżą faul w obronie.

OK (0) ŹLE (0) #1061265, 2019-05-12 13:23:49

Odpowiedź na wpis #1061261 (kolarz). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Cały czas trzeba siedzieć na dupie Florenca.... dla niego nie ma linii, on może nawet z połowy w meczu odpalić i też będzie ok