3 kwarta nasza , budzimy się, punktujemy gramy zaskakując rywali.
4ta to już kontrola, precyzyjna obrona i mamy zwycięstwo.

OK (0) ŹLE (0) #1062476, 2019-05-16 18:52:13

To jeszcze nie koniec, walczymy

Champs (22057)
OK (0) ŹLE (0) #1062475, 2019-05-16 18:51:29

Wyka czy model rzucają bez obrony albo wolne rogi boiska.Oni często wchodzą w środek i oddają na obwód to powinno być czytelne.Poza tym ponawiają akcje.Bez obrony to rywal ciska jak chce.
U nas brak włączenia się punktowego polskich zawodników:np.zyzio,michalak,łączka,szewcu...........

I grać swoje nie patrzyć na rywala i nie grać bojaźliwie.

OK (0) ŹLE (0) #1062474, 2019-05-16 18:51:25

My kibice wierzymy, ale po minach naszych zawodnikow widze,ze jest inaczej. Teraz czas dla trenera,zeby uwierzyli ze mozemy to wygrac

OK (0) ŹLE (0) #1062473, 2019-05-16 18:51:19

Arka w pierwszej połowie oddała 22 rzuty za 3. No jak można im dawać rzucać tyle bez krycia. Oni bazują tylko na trójkach to każdy wie. Kryć ich na obwodzie. Ludzie to proste jak drut!!!

OK (0) ŹLE (0) #1062472, 2019-05-16 18:51:18

Arka nas fizycznie i kondycyjnie zajedzie... ile oni rzutów mają otwartych omg.... w sobote nóż na gardle, żeby bylo 1:1bo inaczej.... br..z

Wojtas (1604)
OK (0) ŹLE (0) #1062471, 2019-05-16 18:50:38

Zatrzymalismy Florence to znowu sie Bostic wlaczył kur... poprawiamy obrone skutecznosc za 3 pkt i jedziemy z nimi .. Arka juz po malu siada fizycznie chyba łapeta 4 faule wykorzystac to i gynard tez 3 czy 4 wiec do dzieła

KAi (2272)
OK (0) ŹLE (0) #1062470, 2019-05-16 18:50:37

Odpowiedź na wpis #1062469 (hande). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Dzisiaj w robocie rozmawiając z kumplami jako jedyny obstawialem dzisiejsza porażkę przy sobotniej wygranej i 1:1 obym się sprawdził i do HM Anwil wrócił z remisem

Tak będzie...?

hande (5883)
OK (0) ŹLE (0) #1062469, 2019-05-16 18:49:57

OK (0) ŹLE (0) #1062468, 2019-05-16 18:49:23

Ja wiem czy flo taki wyłączony. Większość akcji to jego penetracji i oddanie do pustego zawodnika na obwodzie. Bez niego nie mieli by tylu wolnych pozycji

KAi (2272)
OK (0) ŹLE (0) #1062467, 2019-05-16 18:49:17

Odpowiedź na wpis #1062462 (Tajczyk). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To co powiedzial Zyziu. Zatrzymalismy florka a rzucaja nam Wyki i Wolki. Niestety zatrzymanie jednego zawodnika nie wystarczy

Tylko amator liczylby, że jak zatrzyma jednego zwyrola, to mecz się ułoży... Oglądam resztę w błogim wqrwieniu...

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1062465, 2019-05-16 18:48:10

To tylko 1-połowa.Trochę wiary w drużynę....

OK (0) ŹLE (0) #1062466, 2019-05-16 18:48:10

Wyka sryka... jeszcze mamy 20 minut let's go ANWIL!!! Trojkami sie misia nie zdobywa! Pokazac jaja jak arbuzy w 2 plowie!

Destin (2332)
OK (0) ŹLE (0) #1062464, 2019-05-16 18:48:05

Odpowiedź na wpis #1062440 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Kiedyś rozmawiałem z pewną osobą z klubu na temat Wyki w kontekście Anwilu. Usłyszałem, przecież ten facet nic nie potrafi. W tym sezonie załatwia nas drugi raz.

Ale ty masz znajomości hoho

KAi (2272)
OK (0) ŹLE (0) #1062463, 2019-05-16 18:48:02

Są szybsi i bronią jak Anwil...dlaczego Igor tak nie broni dziś? Raz wyszli w obronę na całym boisku...noszz kurwa

OK (0) ŹLE (0) #1062462, 2019-05-16 18:47:56

OK (0) ŹLE (0) #1062461, 2019-05-16 18:47:37

Słaba skuteczność to być może zbyt długa przerwa, ale słaba obrona to brak zaangażowania. Biegać, walczyć!

OK (0) ŹLE (0) #1062460, 2019-05-16 18:47:23

Ludzie jeszcze 20 min. Trzeba się pozbierać. Nie raz to się naszym udawało.

OK (0) ŹLE (0) #1062459, 2019-05-16 18:46:39

Są lepsi. Nie ma co się oszukiwać. Dymają nas w obronie, na zbiórkach, dużo podań z ich strony, przez co nas rozbijają. Nie mamy odpowiedzi i ciężko mi wierzyć, że w drugiej połowie coś się zmieni..

OK (0) ŹLE (0) #1062458, 2019-05-16 18:46:34

61pkt do przerwy -gdzie jest obrona.Zadecyduje 3 kwarta

OK (0) ŹLE (0) #1062457, 2019-05-16 18:46:28

Co to jest za druzyna , co sledziem je...e tak?

OK (0) ŹLE (0) #1062456, 2019-05-16 18:46:12

Odpowiedź na wpis #1062430 (exkoszykarz). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Wyka wchodzi w momencie faulującego Łapety i gra 3x3 (tego coach i gracze nie mogli założyć). Wraca w bezsensownym momencie Łapeta i łapie 2 kolejne głupie faule. Nie chce mi się wierzyć, że za 3 Arka (przede wszystkim wartość dodana Wyki + ilość rzutów/ trafione Bostica - to nie NBA!) skuteczność utrzyma. Nie wierzę, że Igor tego nie wykorzysta. Nie rozumiem również skąd nerwowość taka (ostatnie 3 akcje 1 połowy choćby).

Pewnie ze utrzymaja, bo wiekszosc rzutow maja z czystych pozycji.

KAi (2272)
OK (0) ŹLE (0) #1062454, 2019-05-16 18:45:44

Ciekawe uczucie ... Wqrwienie w błogim spokoju....dziwne....

wasiel (2781)
OK (0) ŹLE (0) #1062455, 2019-05-16 18:45:44

Odpowiedź na wpis #1062442 (k44). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Dobrze że sędziowie nam pomagają bo by było trzydziestakiem.

Jakieś konkrety ?

OK (0) ŹLE (0) #1062453, 2019-05-16 18:45:35

Odpowiedź na wpis #1062375 (wasiel). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

że mój wpis?? Szewcowi po czystej czapie na kucharzu zagwizdali faul bo się niby gdzieś kontaktu dopatrzyli.... Zachowajmy jakieś standardy po prostu

przesada ze strony sędziów, ze tam faulu nie było

OK (0) ŹLE (0) #1062452, 2019-05-16 18:45:30

No i?To tylko 1-0 będzie

OK (0) ŹLE (0) #1062451, 2019-05-16 18:45:16

Przebadać Wyke po meczu ....

Po co gra Kamil, który nie daje ni ani w obronie ani w ataku... hm..

OK (0) ŹLE (0) #1062450, 2019-05-16 18:45:06

Sprzedam karnet

OK (0) ŹLE (0) #1062449, 2019-05-16 18:45:02

czy Nas muszą całe zycie karcić takie koszykarskie mongoły jak D.W.?
P.S. Gdzie był kapitan w I połowie?

Widzę, że blokujesz reklamy?

Dzięki reklamom stać nas na prowadzenie i utrzymanie strony, z której Ty możesz korzystać zupełnie za darmo.