Czekam na agresywną grę, nawet kosztem fauli niesportowych, ale nie mogę już patrzeć, jak miękko gramy.

Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że mamy za wielu "grzecznych chłopców", ale może jednak ktoś z nich ma w sobie trochę duszy bad-boya?

Sie nie bój, Dede wskoczy na payroll w klubie i znajdzie nam wymiataczy za śrubki :-)

Dziś uciekłem myślami od naszych zmagań do niemieckiego play-off Melduje, że trzy z czterech ćwierćfinałów obejrzano

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1064321, 2019-05-20 18:53:09

Odpowiedź na wpis #1064315 (muniekk). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Koniec GoT, jak żyć panie premierze, jak żyć... zaraz Billionsi tez się skończą....ehhh

Nie pamiętam serialu, gdzie finałowy sezon byłby tak skopany. To jest parodia, dramat i w ogóle wstyd - jak można położyć taką produkcję. Brak mi słów.

OK (0) ŹLE (0) #1064320, 2019-05-20 18:47:09

OK (0) ŹLE (0) #1064319, 2019-05-20 18:36:54

OK (0) ŹLE (0) #1064318, 2019-05-20 18:35:24

Odpowiedź na wpis #1064316 (Champs). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

hehe.

A tak na marginesie kluby zaczynają powoli się rozglądać i zbroić.Oj niech nasz prezes uderza od drzwi do drzwi by pozyskać 2 sponsora a nie ciągle jedziemy na tym co łaskawie da Anwil ile by nie dali to przyklepane(może renegocjacja kontraktu,a może jakby wszedł orlen czy inny twór) i sprawiedliwie by było jak kiedyś na przemian jeden rok nobiles/azoty a kolejny azoty/nobiles.By zrobić postęp i krok w przód.

OK (0) ŹLE (0) #1064317, 2019-05-20 18:34:23

Jaki koniec? Dopiero 3 sezon 6 odcinek.

Champs (22065)
OK (0) ŹLE (0) #1064316, 2019-05-20 18:30:28

Odpowiedź na wpis #1064313 (morgoth). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

haha, gdyby nie pomylone nazwiska grajków (Bibbings) to bym pomyślał, że ten artykuł pisał Dede ze starych dobrych czasów ;-)

hehe.

OK (0) ŹLE (0) #1064315, 2019-05-20 18:27:12

OK (0) ŹLE (0) #1064314, 2019-05-20 18:11:37

Stare dobre czasy bez mistrzostwa?

Zdecydowanie lepiej mi w obecnych :-)

OK (0) ŹLE (0) #1064313, 2019-05-20 18:07:29

Odpowiedź na wpis #1064310 (Champs). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Budżet astorii minimum 2x taki jak mieli - pismaki podają kogo by widzieli Jogela,Wojciechowski,Deng Deng

OK (0) ŹLE (0) #1064312, 2019-05-20 18:03:49

Jeszcze jedno - w takim meczu, gdzie niewiele nam wychodziło, graliśmy prawie cały mecz poniżej 30% z gry, nagle odjeżdżamy na 8 pkt - naszą największą przewagę w tym meczu - trener nie dość, że pozwala ją oddać bez reakcji, to czeka jeszcze jak Arka nam sama na 8 pkt odjedzie.

Łącznie to jest 16 punktów różnicy w kilka minut, bez reakcji trenera.

OK (0) ŹLE (0) #1064311, 2019-05-20 18:01:22

Odpowiedź na wpis #1064309 (anwil8501). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Przyszpileni???

hehe -niech się dzieje co chce ale ma być choćby +1 dla anwilu!!

OK (0) ŹLE (0) #1064310, 2019-05-20 18:00:16

OK (0) ŹLE (0) #1064309, 2019-05-20 17:56:58

Odpowiedź na wpis #1064308 (Champs). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To chyba nie przypadek że dają nam takich sędziów....
21.05.2019 17:45
Sędziowie: Jakub Zamojski, Łukasz Jankowski, Karol Nowak | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

OK (0) ŹLE (0) #1064308, 2019-05-20 17:54:59

Logan (1900)
OK (0) ŹLE (0) #1064307, 2019-05-20 17:47:18

Odpowiedź na wpis #1064302 (Mihailovic). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Bo my jestesmy kiepscy w obronie. To trzeba poprawić

Oglądałeś mecz? Obrona chodziła jak trzeba, z 61 pkt do połowy w pierwszym meczu, zeszlismy na 30. Niestety nieudolność w ataku, brak jakichkolwiek ustawionych akcji, po za pick and popem na 3 do wysokich, bardzo mało akcji ze zmiana krycia. Przecież taki Brou czy Simon to z Lapeta czy Upshawem to jak z dziwka powinni jechać z obwodu, albo penetracja pkt/faul albo troja. Mało atakowany Wolek pod koszem.. brak ruchu piłki, co ze Stała otwierało pozycje. A tu są same rzuty na siłę przez ręce. Obronę trzymać jak była, plus jakiś pomysł na Roberta znaleźć, a w ataku zagrać na 55%< z gry i będzie wygrana

OK (0) ŹLE (0) #1064306, 2019-05-20 17:29:28

Odpowiedź na wpis #1064304 (Joe). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Przecież my stanęliśmy w ataku w tym meczu. Schemat typowy dla zeszłego sezonu: piłowanie Almeidy, Ivan grający na aferę, reszta na chodzonego. Pamiętacie jak piłka chodziła ze Stalą? Teraz wszyscy w miejscu i jedyne co gramy to pick and pop i post up z bezsensownym klepaniem 10 sekund tyłem do kosza. Michalak zupełnie nie wykorzystany. Do tego nasza obrona wygląda dużo lepiej kiedy na boisku jest Simon zamiast Almeidy.

Zagraliśmy fatalny mecz w ataku, może nas kosztować przegraną w półfinale, obyśmy się podnieśli.

Arka w 1 kwarcie 6 strat, a my 7/20 z gry i po chwili dołożyliśmy prawie 6 minut bez punktów w 2 kwarcie.

Upshaw wbił nas w ziemię. Jak byśmy zagrali dobrze te minuty to byłoby powyżej 10 pkt przewagi do przerwy i może byśmy coś na tym zbudowali w 3 kwarcie.

A tak tylko kwestią czasu było, kiedy Arce wpadną 2-3 dzikie trójki...

W ostatnie 12 minut wpadło im chyba 7/9.

OK (0) ŹLE (0) #1064305, 2019-05-20 17:22:36

Mam dwa bilety na mecz Sektor F, Rząd XV, miejsca 4 i 5.
Razem za stówke.
Zainteresowanych prosze o kontakt: [email protected]

Joe (2370)
OK (0) ŹLE (0) #1064304, 2019-05-20 17:07:47

Wojtas (1604)
OK (0) ŹLE (0) #1064303, 2019-05-20 16:50:47

Walczymy jutro i na boisku i na trybunach !!! Wyrwiemy to i w czwartek !!

OK (0) ŹLE (0) #1064302, 2019-05-20 16:44:42

Odpowiedź na wpis #1064301 (Jeff Nordgaard). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Nie oceniałem świeżo po meczu, bo za granicą nie mogłem obejrzeć. Dziś obejrzałem skrót, komentarze, studio Adrom Max i wyglądało to bardzo słabo.

Ogólnie to jestem załamany naszym 2 meczem. Przez 3 kwarty słabiutka Arka, nie wykorzystaliśmy tego, chwila lepszej skuteczności Arki i nas nie ma.

Jak będziemy tacy bezzębni, to jutro koniec serii. Nie wiem, czy to jakaś blokada mentalna, ale my na prawdę wyglądaliśmy fatalnie. Szarpał tylko krytykowany cały sezon Łączyński - ciężko to pojąć. No chyba, że zdechliśmy fizycznie już w tych play-offach.

Przyjeżdżam, drę gardło, ale mam nadzieję, że trzeci raz obuchem w łeb nie dostanę

OK (0) ŹLE (0) #1064301, 2019-05-20 16:23:58

Raf1985 (12284)
OK (0) ŹLE (0) #1064300, 2019-05-20 16:20:48

Odpowiedź na wpis #1064299 (oldzej). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Nie widziałem żeby ktoś wrzucał, a wiem, że powtórka była dziś o 10:00, jest gdzieś może dostępny sobotni mecz online bez wykupowania?

OK (0) ŹLE (0) #1064299, 2019-05-20 16:13:51

OK (0) ŹLE (0) #1064298, 2019-05-20 15:57:43

Kolega ma 2 bilety na jutro
Tel 698816968

OK (0) ŹLE (0) #1064297, 2019-05-20 15:40:31

Sprzedam bilet na jutro sektor A2 cena jak na bilecie 45 zł. Kontakt: [email protected]

OK (0) ŹLE (0) #1064296, 2019-05-20 15:33:39

Odpowiedź na wpis #1064294 (gwizd). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

W sensie, że jego rodzina klaszcze u Rubika? ?

Coś w stylu obrońcy z Italii do Zidana

Widzę, że blokujesz reklamy?

Dzięki reklamom stać nas na prowadzenie i utrzymanie strony, z której Ty możesz korzystać zupełnie za darmo.