OK (0) ŹLE (0) #1064309, 2019-05-20 17:56:58

Odpowiedź na wpis #1064308 (Champs). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To chyba nie przypadek że dają nam takich sędziów....
21.05.2019 17:45
Sędziowie: Jakub Zamojski, Łukasz Jankowski, Karol Nowak | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Przyszpileni???

Champs (22065)
OK (0) ŹLE (0) #1064308, 2019-05-20 17:54:59

Logan (1900)
OK (0) ŹLE (0) #1064307, 2019-05-20 17:47:18

Odpowiedź na wpis #1064302 (Mihailovic). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Bo my jestesmy kiepscy w obronie. To trzeba poprawić

Oglądałeś mecz? Obrona chodziła jak trzeba, z 61 pkt do połowy w pierwszym meczu, zeszlismy na 30. Niestety nieudolność w ataku, brak jakichkolwiek ustawionych akcji, po za pick and popem na 3 do wysokich, bardzo mało akcji ze zmiana krycia. Przecież taki Brou czy Simon to z Lapeta czy Upshawem to jak z dziwka powinni jechać z obwodu, albo penetracja pkt/faul albo troja. Mało atakowany Wolek pod koszem.. brak ruchu piłki, co ze Stała otwierało pozycje. A tu są same rzuty na siłę przez ręce. Obronę trzymać jak była, plus jakiś pomysł na Roberta znaleźć, a w ataku zagrać na 55%< z gry i będzie wygrana

OK (0) ŹLE (0) #1064306, 2019-05-20 17:29:28

Odpowiedź na wpis #1064304 (Joe). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Przecież my stanęliśmy w ataku w tym meczu. Schemat typowy dla zeszłego sezonu: piłowanie Almeidy, Ivan grający na aferę, reszta na chodzonego. Pamiętacie jak piłka chodziła ze Stalą? Teraz wszyscy w miejscu i jedyne co gramy to pick and pop i post up z bezsensownym klepaniem 10 sekund tyłem do kosza. Michalak zupełnie nie wykorzystany. Do tego nasza obrona wygląda dużo lepiej kiedy na boisku jest Simon zamiast Almeidy.

Zagraliśmy fatalny mecz w ataku, może nas kosztować przegraną w półfinale, obyśmy się podnieśli.

Arka w 1 kwarcie 6 strat, a my 7/20 z gry i po chwili dołożyliśmy prawie 6 minut bez punktów w 2 kwarcie.

Upshaw wbił nas w ziemię. Jak byśmy zagrali dobrze te minuty to byłoby powyżej 10 pkt przewagi do przerwy i może byśmy coś na tym zbudowali w 3 kwarcie.

A tak tylko kwestią czasu było, kiedy Arce wpadną 2-3 dzikie trójki...

W ostatnie 12 minut wpadło im chyba 7/9.

OK (0) ŹLE (0) #1064305, 2019-05-20 17:22:36

Mam dwa bilety na mecz Sektor F, Rząd XV, miejsca 4 i 5.
Razem za stówke.
Zainteresowanych prosze o kontakt: [email protected]

Joe (2370)
OK (0) ŹLE (0) #1064304, 2019-05-20 17:07:47

Wojtas (1604)
OK (0) ŹLE (0) #1064303, 2019-05-20 16:50:47

Walczymy jutro i na boisku i na trybunach !!! Wyrwiemy to i w czwartek !!

OK (0) ŹLE (0) #1064302, 2019-05-20 16:44:42

Odpowiedź na wpis #1064301 (Jeff Nordgaard). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Nie oceniałem świeżo po meczu, bo za granicą nie mogłem obejrzeć. Dziś obejrzałem skrót, komentarze, studio Adrom Max i wyglądało to bardzo słabo.

Ogólnie to jestem załamany naszym 2 meczem. Przez 3 kwarty słabiutka Arka, nie wykorzystaliśmy tego, chwila lepszej skuteczności Arki i nas nie ma.

Jak będziemy tacy bezzębni, to jutro koniec serii. Nie wiem, czy to jakaś blokada mentalna, ale my na prawdę wyglądaliśmy fatalnie. Szarpał tylko krytykowany cały sezon Łączyński - ciężko to pojąć. No chyba, że zdechliśmy fizycznie już w tych play-offach.

Przyjeżdżam, drę gardło, ale mam nadzieję, że trzeci raz obuchem w łeb nie dostanę

OK (0) ŹLE (0) #1064301, 2019-05-20 16:23:58

Raf1985 (12284)
OK (0) ŹLE (0) #1064300, 2019-05-20 16:20:48

Odpowiedź na wpis #1064299 (oldzej). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Nie widziałem żeby ktoś wrzucał, a wiem, że powtórka była dziś o 10:00, jest gdzieś może dostępny sobotni mecz online bez wykupowania?

OK (0) ŹLE (0) #1064299, 2019-05-20 16:13:51

OK (0) ŹLE (0) #1064298, 2019-05-20 15:57:43

Kolega ma 2 bilety na jutro
Tel 698816968

OK (0) ŹLE (0) #1064297, 2019-05-20 15:40:31

Sprzedam bilet na jutro sektor A2 cena jak na bilecie 45 zł. Kontakt: [email protected]

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1064296, 2019-05-20 15:33:39

Odpowiedź na wpis #1064294 (gwizd). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

W sensie, że jego rodzina klaszcze u Rubika? ?

Coś w stylu obrońcy z Italii do Zidana

soft (1825)
OK (0) ŹLE (0) #1064295, 2019-05-20 15:32:59

Dawno temu powstał film o Seidzie Hajriciu. Czy ktoś nim dysponuje lub ma link do niego?
Będę wdzięczny za pomoc.

gwizd (18409)
OK (0) ŹLE (0) #1064294, 2019-05-20 15:30:06

Odpowiedź na wpis #1064292 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Właśnie i jeszcze co nie co szepnąć do ucha

OK (0) ŹLE (0) #1064293, 2019-05-20 15:29:14

Odpowiedź na wpis #1064291 (KaroKlimecka). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Szanowni Czytelnicy Brzytwy. Jeden bilet na jutro potrzebuje. Ktoś coś?

Odezwij się [email protected]

OK (0) ŹLE (0) #1064292, 2019-05-20 15:24:59

Odpowiedź na wpis #1064289 (Podprad). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To racja. Dla mnie kluczem jutro jest gra na wysokim procencie naszych podkoszowych. Muszą dać coś extra, żebyśmy wygrali.

I chciałbym takiego Wadowskiego zobaczyć na 4-5 minut, jak wchodzi tylko po to, żeby mocno bronić i uprzykrzyć jednemu z bufonów życie mega mocnymi faulami.

OK (0) ŹLE (0) #1064291, 2019-05-20 15:24:12

OK (0) ŹLE (0) #1064290, 2019-05-20 15:19:19

WITAM PANOWIE I PANIE CHYBA NIE TRZEBA MÒWIĆ ŻE JUTRO NASZ ZESPÒŁ POTRZEBUJE WSPARCIA OD HALI MISTRZOW !!! WSZYSCY NA BIAŁO !! I NIKT NIE SIEDZI !!! WIERZE W TRN ZESPOL !!! SERCE MISTRZA BIJE OBUDZIMY JE JUTRO WSZYSCY RAZEM !!!

OK (0) ŹLE (0) #1064289, 2019-05-20 15:17:52

Odpowiedź na wpis #1064288 (flips). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To tak samo jak Delas w zeszłym sezonie

OK (0) ŹLE (0) #1064288, 2019-05-20 15:15:59

Odpowiedź na wpis #1064287 (malutky). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Mnie strasznie irytuje Lichy. Nie pamiętam w Anwilu gracza, który po każdym nieudanym rzucie spod kosza rozkłada ręce w kierunku sędziów z pretensjami. To jakiś odruch bezwarunkowy?

OK (0) ŹLE (0) #1064287, 2019-05-20 15:12:25

OK (0) ŹLE (0) #1064286, 2019-05-20 14:58:23

Odpowiedź na wpis #1064285 (sieciak). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Ważny jest początek meczu kilka dobrych akcji nakręci zespół.

Otwarte rzuty trzeba trafiać a jak było na początku 2 meczu?Podobno play off to czas weteranów "SzSz".Jeżeli będą celne będzie dobrze a dalej nie dokańczam....

OK (0) ŹLE (0) #1064285, 2019-05-20 14:54:29

OK (0) ŹLE (0) #1064284, 2019-05-20 14:38:47

Jutro czas pokazać klasę na trybunach. Cała hala na biało to za mało. Musimy razem z zawodnikami przez 40 minut wyrwać to zwycięstwo Arce, które wierzę, że będzie przełomowe.

Musimy być 6,7 a nawet 8 zawodnikiem. I bufonom pokazać, jak się dopinguje

OK (0) ŹLE (0) #1064283, 2019-05-20 14:04:32

Kupie bilet na jutro. Proszę o informację. Tel 500894270

OK (0) ŹLE (0) #1064281, 2019-05-20 13:51:48

Odpowiedź na wpis #1064270 (Raf1985). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

@PLKpl

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach kibiców #EnergaBasketLiga!

Powiedzcie nam kim jesteście, komu kibicujecie, jak oceniacie transmisje telewizyjne. Odpowiedzcie na pytania, które pomogą nam lepiej poznać Wasze oczekiwania #plkpl

Oby wnioski z ankiety wykorzystane do ulepszenia organizacji/transmisji/promocji i innych rzeczy związanych z PLK

OK (0) ŹLE (0) #1064280, 2019-05-20 12:51:48

Odpowiedź na wpis #1064278 (JosipS13). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

mam 2 ale w dwóch różnych sektorach

Napisz na 667474276 dogadamy się

Widzę, że blokujesz reklamy?

Dzięki reklamom stać nas na prowadzenie i utrzymanie strony, z której Ty możesz korzystać zupełnie za darmo.