MENU

Najnowsze

OK (0) ŹLE (0) #1063718, 2019-05-18 22:28:32

Odpowiedź na wpis #1063702 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Człowieku mecz jest od 20 minut przegrany, jakie to ma znaczenie. Spudłowaliśmy na dziś 49 rzutów! Arka zagrała przecietnie, każdy by z nimi dziś wygrał ale nie zespół który w sposób kompromitujący rzuca 20 parę procent. Dla mistrza Polski to obciach.

Zgadzam. Się z tobą to wstyd

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1063717, 2019-05-18 22:28:14

Odpowiedź na wpis #1063711 (Jezyna). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Szkoda tylko kibiców którzy pojechali

Szczerze? Przy takiej liczbie...dopingowali tylko jak szło. Słabiutko!!!

OK (0) ŹLE (0) #1063716, 2019-05-18 22:27:38

Dla mnie to jest śmieszne żeby tyle razy dostać od Arki

OK (0) ŹLE (0) #1063715, 2019-05-18 22:27:33

Musimy teraz wygrać 3 razy z rzędu z nimi - raczej nierealne.

OK (0) ŹLE (0) #1063714, 2019-05-18 22:27:27

To co chyba ze Stelmetem o brązik.

OK (0) ŹLE (0) #1063713, 2019-05-18 22:27:09

Nie zaslugujemy na medal.... Niestety

OK (0) ŹLE (0) #1063712, 2019-05-18 22:27:04

Asseco śpiewa "cośie tak cicho, jej anwil coście tak cicho"..... Jak się wygrywa to fajnie kibicować....

OK (0) ŹLE (0) #1063711, 2019-05-18 22:26:56

OK (0) ŹLE (0) #1063710, 2019-05-18 22:26:48

Odpowiedź na wpis #1063704 (kuman). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Napiszę tak... zabrakło konsekwencji w 3q. Już nie moge doczekać się wtorku. To będzie ogień.

To będzie koniec. Ręce trzęsące. Arka drugi raz tak słabo nie zagra. Na dziś gramy o brąz.

OK (0) ŹLE (0) #1063709, 2019-05-18 22:26:19

Jest szansa że we wtorek Frasun da nam wygrać żeby być w rytmie meczowym przed finałem

civic (1623)
OK (0) ŹLE (0) #1063708, 2019-05-18 22:26:05

Odpowiedź na wpis #1063700 (Tajczyk). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To byla inna koszykowka

Trochę tak, ale emocje wciąż te same ??

OK (0) ŹLE (0) #1063707, 2019-05-18 22:25:49

No Ludzie!!!! 4te miejsce ponad stan

OK (0) ŹLE (0) #1063706, 2019-05-18 22:25:42

Człowieku od jakich 20 minut???!!! Po 3 kwartach był remis.

OK (0) ŹLE (0) #1063705, 2019-05-18 22:25:40

2 razy z rzędu nie wygramy z nimi

OK (0) ŹLE (0) #1063704, 2019-05-18 22:25:31

OK (0) ŹLE (0) #1063703, 2019-05-18 22:24:44

Bez kitu, płakać się chce. Nie umiemy grać z Arką

OK (0) ŹLE (0) #1063702, 2019-05-18 22:24:17

Odpowiedź na wpis #1063694 (jacol211). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

A Almeida się w ogóle nie obudził, a grał...

Destin (2329)
OK (0) ŹLE (0) #1063701, 2019-05-18 22:23:58

Odpowiedź na wpis #1063695 (portos). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Może to już się przewijało...
ale dlaczego te cipy skandują cały czas aseko???

Nie no w przerwie od konsumpcji popcornu jeszcze rykną iście Januszowe "defence, defence" ???

OK (0) ŹLE (0) #1063700, 2019-05-18 22:23:54

Odpowiedź na wpis #1063693 (civic). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Pamietam jeszcze z kurnika że nie raz odrabialiśmy z 0:2, także teraz też możemy

Rail (5247)
OK (0) ŹLE (0) #1063699, 2019-05-18 22:23:32

Kluczowa akcja meczu, o dziwo bo rzadko można taka w koszu wskazać, to złe podanie (!!!!!) na obwodzie , przechwyt Ginyarda i wsad.
Potem, gdy Arka, rękoma Ginyarda, budowała przewagę, my nie trafiamy 4 osobistych z rzędu.

Igor dzisiaj z rotacja nie pomógł (Almeida).

Jak Szewcu i Igi nie trafiają, totka jakby nie było ich na boisku.

OK (0) ŹLE (0) #1063698, 2019-05-18 22:23:25

Ale Czyż naprawdę ładnie zagrał

OK (0) ŹLE (0) #1063697, 2019-05-18 22:23:01

Pytanie czy ktorys z zawodnikow wierzy jeszcze ze jestesmy w stanie wogole wygrac w tym sezonie z Arka. Coz my mamy swoja Stal a dla Arki jestesmy ich "Stala". I niech ktos mi powie ze porazki ze Spojnia Polpharma cz Azsem nie maja znaczenia...

OK (0) ŹLE (0) #1063696, 2019-05-18 22:22:31

Dzisiaj nic o sędziach, tyle dobrego.Kibiców szkoda

OK (0) ŹLE (0) #1063695, 2019-05-18 22:22:28

OK (0) ŹLE (0) #1063694, 2019-05-18 22:22:24

Odpowiedź na wpis #1063688 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Bo miał 1/5 z gry i 2 straty...obudził się przy minus 15

OK (0) ŹLE (0) #1063693, 2019-05-18 22:22:16

OK (0) ŹLE (0) #1063692, 2019-05-18 22:22:12

To już jest koniec drugiego takiego słabego meczu arka nie zagra

OK (0) ŹLE (0) #1063691, 2019-05-18 22:21:31

Nie widać zadnych pozytywów, obym się mylił, ale mogą sie nie podnieść po tych dwóch meczach. Nie wiem czy mieliśmy tak fatalną serię w sezonie z jakimkolwiek zespołem

OK (0) ŹLE (0) #1063690, 2019-05-18 22:21:24

KURWA MAĆ

Logan (1898)
OK (0) ŹLE (0) #1063689, 2019-05-18 22:21:19

Odpowiedź na wpis #1063668 (kolgejt). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Nie ma nas, zejdź na glebę

Przypomne Ci to po 2-2, (mam nadzieje), dzisiaj frajerzy sezonu. Tyle razy można było odjechac, ale na takiej skuteczności wygrać się nie da... strasznie szkoda tego meczu

Widzę, że blokujesz reklamy?

Dzięki reklamom stać nas na prowadzenie i utrzymanie strony, z której Ty możesz korzystać zupełnie za darmo.