OK (0) ŹLE (0) #1063798, 2019-05-18 23:12:44

Odpowiedź na wpis #1063796 (Rail). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Łączka dał dzisiaj extra, to reszta drużyny nie dojechała.

MM nie będzie grał równo po takiej przerwie. To niemożliwe.

Brakuje Czyża w rotacji. Dzisiaj ze słabymi Szewcem i Igim, miałby swoje 5 minut.

Arka nam nie leży i tyle. Maja bardzo szeroki skład na pozycjach 1-3, mogą zamęczyć naszych agresywna obrona. Faule tez nie są problemem, bo głębia jest potężna. A na koniec maja dwóch rim protectorów.

Moim zdaniem łączka dał po prostu to co od niego się oczekuje, chociaż fakt, w porównaniu z jego grą w ostatnim czasie to mogło wyglądać jak coś extra.

WTF (4492)
OK (0) ŹLE (0) #1063797, 2019-05-18 23:10:37

Nikomu nie zabraniam wierzyć w Anwil, ale my nie mamy absolutnie żadnej przewagi!! Frasun świetne ruchy zrobił jak brał Wolka i Ginarda właśnie po to żeby wylaczyć IA i Simona.

1. Wyłączyć IA - podczas jego pobytu na boisku IA kryty przez Dulkysa, Bostica, Wolka, MG - na zmiane. Pod koniec IA nie dość ze sfrustrowany, to slania się na nogach.
2. Center to Center i nie wychodzi do Szewcs czy Ignera, Lapeta czy Upshaw zamecza ich w ataku i nie będą cały mecz rzucać trójek
3. Arka biega i macha lapami. Zawsze sa blisko nas. Jakies 0,5 metra od zawodnika.
4. Przechodzenie 1 linii obrony kończy się "wizyta" z Upshawem czy Lapeta.
5. Arka też potrafi wyciągnąć podkoszowego Anwilu - Wyka
6. Flo, Bostic, Wolek, MG, Szubi - potrafią rzucić z 9m.
7. Arka ma bardzo fizycznych zawodników - Lichy, Igner - nawet nie potrafia ustac. Zyzio niestety też nie daje sobie rady.
8. Arka ma 3 różnych podkoszowych AŁ- gra przodem do kosza, Upshaw-tylem do kosza, Wyka - ciska trójki
9. Upshaw pod koszem to zawsze trzeba pomóc pod koszem, RU z uwagi na długie lapska podaje na czystą pozycję za 3...
10. Granie tyłem na Lichego - strata, bo słaby fizycznie, przepychaja go łatwo. Zresztą każde podanie grania tylem na kogoś jest bardzo trudne, ciezko naszym ustac przy podaniu czy to do IA, Lichego czy Simona - były straty z takich prób podań.

Kto wypisze nasze przewagi czy zalety?

Rail (5247)
OK (0) ŹLE (0) #1063796, 2019-05-18 23:09:32

Odpowiedź na wpis #1063783 (wasiel). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Michalak w 3 meczu ze stalą pokazał że może.
Zyziu po za trójkami, w sezonie potrafił skutecznie penetrować.
Szymek, z bólem serca, ale z tych cegieł idzie dom postawić.
Co do Łączki ok, ale kapitan też mógł by dać coś ekstra.
Czyż to aż tak beznadziejny jest ze w po parkietu nie wącha, czy znow konyuzja ?

Champs (21999)
OK (0) ŹLE (0) #1063795, 2019-05-18 23:07:54

Chociaż połowę rzutów w 2kwarcie pozwoliłoby na odjazd,czy te +7pkt. tak lekko utracone w 3kw.szkoda.

Kłania się nasza fatalna skuteczność.(ogólnie chyba najwyższa porażka w plk).Ale mimo braku skuteczności powinna być obrona!!!

Gramy dopóki piłka w grze,każdy mecz w PO to jest inna historia i walka na całego "o życie".

freddy (4465)
OK (0) ŹLE (0) #1063794, 2019-05-18 23:07:21

Odpowiedź na wpis #1063793 (MAXBYD13). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Każda seria kiedyś się kończy
Serce mistrza wciąż bije!!

oby ta nie skończyła się we wtorek

OK (0) ŹLE (0) #1063793, 2019-05-18 23:06:37

OK (0) ŹLE (0) #1063792, 2019-05-18 23:04:52

Dawno nie widzialem tak slabego meczu w wykonaniu Anwilu. Niestety, rażąco obnażyli wszystkie nasze słabości.

- Bardzo mało rzutów z czystej pozycji (Większość wymuszona)
- Skuteczność gorzej niż fatalna.
- Pod koszem nie istniejemy. Upshow pomimo drewnianych ruchów dymał nas jak chciał, Szewczyk i Igner nie mają żadnych szans.
- Ponownie Lichodiej/Zyskowski praktycznie nie istnieją, z nimi na duży minus.
- Almeida... Najslabszy mecz w barwach Anwilu. Wygladał jakby nagle zapomniał jak się gra w koszykówkę..
- OBRONA - a właściwie jej brak. Florence/Szubi/Bostic po raz któryś z kolei mijają nas jak tyczki na treningu.
- Michalak - cień samego siebie, przychodząc do Anwilu imponował walecznością i zdecydowanymi wejściami pod kosz. Szkoda, że to
już nie ten sam zawodnik.
- Simon dla mnie jako jedyny, który dzisiaj naprawdę chciał to wygrać.
- Łączka dziś mimo wszystko na +
- Aaron Broussard - co tu dużo mówić, identyczna sytuacja jak z Almeidą.

Pomysły Milicia z ciągłym zmienianiem ustawienia w obronie wprowadzają u nas kompletny chaos. Arka potrafi znaleźć wolnego zawodnika, bo każdy zawodnik od nich potrafi minąć naszego obrońcę, co zmusza nas do zacieśniania, co za tym idzie ktoś zawsze od nich zostanie na obwodzie wolny.. Dziś nasi kilkukrotnie mieli do siebie pretensje, bo ktoś kogoś nie przejął w obronie..

Oczywiście sercem za naszymi (dziś obstawione 150 zł, poszło się kochać), wierzę, że jeszcze wyrwą 2 mecze u nas. Ale rozum mówi, że jeżeli nie przejdziemy jakiejś metamorfozy i Panowie w garniakach nie wymyślą czegoś, co w końcu zacznie działać, to niestety, ale gładkie 3-0 dla Arki.

I nie zwalałbym wszystkiego na skuteczność, są lepsi, po prostu. Boli, bo oni naprawdę nie grają skomplikowanej koszykówki, po prostu wchodzi im większość rzutów bo mają wypracowane pozycje, czego niestety my nie mamy. Bez centra z prawdziwego zdarzenia po prostu się nie da. Nie można wiecznie liczyć na rzuty za 3 lub otoczonego przez 3 zawodników Almeide..

Mimo wszystko uważam, że bez Almeidy byliśmy tak samo dobrym zespołem. Te pieniądze zostały źle zainwestowane, gdyż mogły pójść na czarne mięso pod koszem, wzmocnienie, które dałoby nam dużo więcej. I nie wynika to z jednego złego meczu, po prostu ślepy nawet zauważyłby, że w strefie podkoszowej dymają nas na całęgo.

Kibicie wracający z Gdynii, głowa do góry, 3majcie się! . Nadzieja umiera ostatnia. Następne 2 mecze, Igor grasz o być albo nie być! . A chłopaki, kur** , spiąć dupy i włączyć tryb mistrzowski! . ANWIL!!!!!!!!!!!!

OK (0) ŹLE (0) #1063791, 2019-05-18 23:03:02

pierdol... co chcecie . W pn rano melduję się na kujawach i od wt ogień! Wierzę że wrócimy na 2:2 . Nie ma innej opcji. My po prostu na to zasługujemy. Trzeba historię odwrócić.

KAi (2266)
OK (0) ŹLE (0) #1063790, 2019-05-18 23:03:00

Realnie patrząc na to... przegrywając 5 meczów w sezonie, nie mając odpowiedzi na zawodników, nie mając centra...mając mentalny dół...Szanse na finał mamy w okolicach 10%. Lipa troszkę?? smutno. Pozostaje pomyśleć dopóki piłka w grze...

OK (0) ŹLE (0) #1063789, 2019-05-18 23:02:13

Doping z glosników hej arka doping z glośników

kolgejt (27196)
OK (0) ŹLE (0) #1063788, 2019-05-18 23:01:32

Brawo kibice Anwilu ! Wy wygraliście ! MY ❤️?

OK (0) ŹLE (0) #1063787, 2019-05-18 23:00:32

Odpowiedź na wpis #1063777 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Gdybym był to bym zostawił tam zdarte gardlo,a jedyne co widziałem to piknik na trybunach

Więc trzeba było być.... następny internetowy kozak się pojawił po przegranym meczu.

OK (0) ŹLE (0) #1063786, 2019-05-18 22:59:28

Brawo dla kibiców Anwilu że tak licznie się stawili!!

OK (0) ŹLE (0) #1063785, 2019-05-18 22:59:23

Zwycięstwo 3:0 ze Stalą (niełatwe, ale jednak 3:0) i dwa wyrwane mecze przez Legię sprawiły, że coś zaczęło nam się wydawać. Niestety tylko wydawać.

OK (0) ŹLE (0) #1063784, 2019-05-18 22:59:00

Okazało się że pierwszy mecz był tym który mieliśmy wyrwać

OK (0) ŹLE (0) #1063783, 2019-05-18 22:58:26

Odpowiedź na wpis #1063772 (Noobiless). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Nie jestem fanem Łączki, ale w Gdyni gra ponad to co pokazywał w RS... jego postawa na plus.
Michalak po kontuzji więc nie ma formy.
Zyzio musi mieć pozycję wypracowaną przez zespół...
Szymon i Igner jak na swoje lata też dają radę.
Czyż................................
Brakuje nam pierwszego C i to przez Arką jest wykorzystywane na maksa.

KAi (2266)
OK (0) ŹLE (0) #1063782, 2019-05-18 22:57:09

Odnośnie kibiców...było nas więcej, ale dwa razy ciszej niż w czwartek. I nie ma sensu już polemizować w tym temacie. Wiadomo, że gra człowieka mentalnie podlamala. Wszystkich... Mnie równiez... Pierwszy raz w życiu oglądałem mecz w kubkiem melisy w łapie....?

OK (0) ŹLE (0) #1063781, 2019-05-18 22:56:12

Brawo dla kibiców Anwilu, Brawo !!!

OK (0) ŹLE (0) #1063780, 2019-05-18 22:56:02

Brak skuteczności i brak centra.

Po 1. w drugiej kwarcie 10 akcji z rzędu albo pudło albo nasza strata i wynik się ślimaczył,trener jakby nie panował nad tym.
Po 2. Prowadząc +7pkt. w 3 kw. w 1,5minuty rywal rzuca nam 6-8pkt.
Po 3. 7 czy więcej pudeł z osobistych.

Skład MP powinien być zbudowany od początku sezonu,a nie jak u nas w powijakach z 1 centrem czy pg.W składzie wadowski czy czyż co nic nie wniosą a brakuje nam centra całkiem inaczej piłka by chodziła.
Pół składu dziś nie dało rady zyzio,szewcu,michalak,słabo AB, jedna połowa lichego i wbijanie się na siłę szarpanie Chase i Ivana.
I posypała się obrona bez krycia rzucali rywale za 3 ---->to gdzie ta zapowiadana obrona jak rywal ma tyle miejsca????
0-5 z arką Milicicia ile jeszcze można......

OK (0) ŹLE (0) #1063779, 2019-05-18 22:55:35

Nie chcialbys miec mojego gardla w tej chwili.

Rafa (1438)
OK (0) ŹLE (0) #1063778, 2019-05-18 22:54:47

Gdyby babcia miała wąsy...

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1063777, 2019-05-18 22:53:34

Odpowiedź na wpis #1063769 (wasiel). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Byłeś na miejsu ?

KAi (2266)
OK (0) ŹLE (0) #1063776, 2019-05-18 22:52:42

Odpowiedź na wpis #1063768 (Edgar). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Jakie żelazko tak z ciekawości?

Philips azure Elite model 5036, ponoć dobrze robi...

OK (0) ŹLE (0) #1063775, 2019-05-18 22:52:22

Odpowiedź na wpis #1063760 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Wierz dalej w 3 zwycięstwa pod rząd nikt Ci tego nie zabierze. hahahha

Dupku
Wypierdalaj.

OK (0) ŹLE (0) #1063774, 2019-05-18 22:52:17

Anwil doping z gardeł , arka doping z głośników.

Karo (344)
OK (0) ŹLE (0) #1063773, 2019-05-18 22:51:22

Odpowiedź na wpis #1063764 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

To co zagrała drużyna to wielkie dno, ale to co pokazali włocławscy kibice to 3 metry mułu i dopiero dno!

Zgadzam się. Miał być taki ? na trybunach i co? Ludzie z sektora H4 i C4 z nielicznymi wyjątkami przyjechali na piknik postać z zalożonymi rękami!!! Żenada!!!

OK (0) ŹLE (0) #1063772, 2019-05-18 22:50:44

Odpowiedź na wpis #1063761 (wasiel). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

W ogóle z Polaków poza Ignerem chyba nikt w półfinale nie spełnia oczekiwań...

Rail (5247)
OK (0) ŹLE (0) #1063771, 2019-05-18 22:50:39

Odpowiedź na wpis #1063746 (Destin). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Legia, którą laliśmy 30 w sezonie ich ojebała to tym bardziej my możemy, nie może być tak że pierwsze punkty w kwarcie rzucamy w 7 minucie jej trwania i wynikało to bynajmniej nie ze świetnej obrony Arki.

Logika kibica. Arka na Legie tak się nie mobilizowała. Dla nich prawdziwe granie zaczęło się dopiero z nami.

Przy błędach, jakie były popełnione przed sezonem, i tak powinnismy być zadowoleni, ze jesteśmy w strefie medalowej.

Zostaje tylko kibicowanie i wiara.

OK (0) ŹLE (0) #1063770, 2019-05-18 22:49:20

Pedź stąd....

Widzę, że blokujesz reklamy?

Dzięki reklamom stać nas na prowadzenie i utrzymanie strony, z której Ty możesz korzystać zupełnie za darmo.