Najnowsze

KAi (2264)
OK (0) ŹLE (0) #1062834, 2019-05-16 21:06:23

Odpowiedź na wpis #1062827 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Almeida za wpis na twiterze zaraz dostanie karę 3tys. i zawieszenie na dwa mecze #stopdrukowaniu

Co Ty tu prawisz za farmazony?

Champs (21981)
OK (0) ŹLE (0) #1062833, 2019-05-16 21:05:20

Z Aaronem lepiej gra się układała.Łączka za dużo statycznie.Ale musi wreszcie dać coś obcokrajowiec Lichodiej.

Usunięty (0)
OK (0) ŹLE (0) #1062832, 2019-05-16 21:03:35

Dziś przegraliśmy bo za dużo grał Łączka. Tyle w temacie. Jesli ograniczymy wjazdy to serie wygramy. Niech rzucają z 9 metra. Tyle w temacie. 3 do 1 dla nas obstawiam.

TZAR66 (6610)
OK (0) ŹLE (0) #1062831, 2019-05-16 21:03:26

Będzie dobrze 1-3 z punktu widzenia arki. Dziś mieliśmy rozpoznanie bojem po 9 dniach bykowania. Maszyna została naoliwiona i w sobotę rusza. Anwil Arkę wgniecie w trawkę i pojedzie na kawkę

OK (0) ŹLE (0) #1062830, 2019-05-16 20:59:22

Dobrze bo takie sędziowanie trzeba tępić!!Wysiłek walka zdrowie a kurduple z gwizdkami gwiżdżą jak im wygodnie ile można zamiatać pod dywan.

Szkoda pudła łączki za 3, wsadu spudłowanego dużo było sytuacji by wygrać czy przestój nasz i arki w 4kw. gdzie nikt przez 3 akcje nie trafiał do kosza.

OK (0) ŹLE (0) #1062829, 2019-05-16 20:59:20

W pierwszej polowie przekombinowalismy, byly pozycje , skończyło się podaniem ( wrzuceniem na minę). Arka , każda wolna pozycja rzur bez wachania. Stąd np. punkty Wyki ktory umie tylko ciepać zza łuku. Parę razy Broussard nie wykorzystał przewagi nad Szubim w sytuacji 1-1 z pod koszem.Takie drobnostki + praca sprawiedliwych i mamy... Kurwa jaka szkoda ! Powtarzając za pewnym komentatorem.

wasiel (2776)
OK (0) ŹLE (0) #1062828, 2019-05-16 20:59:01

Ciekawe kiedy pan trawicki zawita na mecz do Włocławka.

OK (0) ŹLE (0) #1062827, 2019-05-16 20:55:00

OK (0) ŹLE (0) #1062826, 2019-05-16 20:54:37

Odpowiedź na wpis #1062788 (Rafa). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Trener Igor Milicić na konferencji: widziałem na monitorze, cała Polska widziała, że był to faul niesportowy! Jestem zniesmaczony tym co działo się wokół parkietu.

Jest gdzieś ta konferencja do obejrzenia?
Lub do odsłuchania?

OK (0) ŹLE (0) #1062825, 2019-05-16 20:48:42

Odpowiedź na wpis #1062824 (Destin). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Almeida płacze już na tt ze graliśmy 5vs8 my przy tej akcji przegeywalismy 3 punktami, zadnej gwarancji nie było że byśmy ich przegonili, zjebalismy fragmentem jak Likhy najprostszej rzeczy w koszykówce nie potrafił zrobić, chwycić odbitą piłkę w dwie ręce, to był moment żeby ich dobić, po tym Ginyard trafił 2+ iiii ...

Stwierdza fakt. Nie było gwarancji, ale była ogromna sznasa. Koszykówka taka jest że ktoś nie złapie, ktoś przestrzeli, ktoś przechwyci, ale gwizdki nie powiiny w żaden sposób w to ingerować!!!

Destin (2329)
OK (0) ŹLE (0) #1062824, 2019-05-16 20:45:15

peter88 (10912)
OK (0) ŹLE (0) #1062823, 2019-05-16 20:45:09

Lichodiej 0 pkt i 0 rzutów z gry!! Tak się nie da wygrać bez jego wsparcia i Zyskowskiego.

OK (0) ŹLE (0) #1062821, 2019-05-16 20:44:56

Odpowiedź na wpis #1062816 (soft). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Brawo kibice, ale było biało w Gdyni. Pewnie, że mogliśmy grać lepiej w 1polowie, ale to nie zmienia tego, że sędziowie zabrali nam kluczową piłkę. Nie kumam czemu na siłę chcą być bohaterami. Podobnie było w kopanej w meczu Lechia Legia. Najśmieszniejsze są później tłumaczenia.
Początek meczu to gwałt na naszej obronie, druga połowa piękny powrót... Będzie dobrze!

Kibice Anwilu są lepsi. Tam momentami brakuje kultury. Tu (poza epizodami) chyba nikt nie może mieć uwag, a jedynie podziwiać. Bez tych kibiców widowisko byłoby uboższe.

OK (0) ŹLE (0) #1062822, 2019-05-16 20:44:56

Na sobotę ma ktoś wolny bilet jak i transport ?
Kontakt 786-152-056

KAi (2264)
OK (0) ŹLE (0) #1062820, 2019-05-16 20:44:19

Tak jak pisalen... Wystarczyło zagrać w pierwszej połowie 50% obrony...swojej obrony, zaczynającej się na połowie rywala. Ale może w długim dystansie Igor obczail jak to załatwić. I nie forsowal tempa.

OK (0) ŹLE (0) #1062819, 2019-05-16 20:41:36

Odpowiedź na wpis #1062809 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Tak? Ja twierdze że nie.Arka po prostu spuchła tempem narzuconym w 1-połowie

Druga połowa była z inną naszą obroną i kompletnie zmienionymi akcentami w ataku. Obrona przemyślana atak (szczególnie AB) to efekt przede wszystkim (najprawdopodobniej) problemu z faulami Ivana.

OK (0) ŹLE (0) #1062818, 2019-05-16 20:41:33

Kapitalny mecz! Powrót z -21 na terenie rywala to jest zawsze wielka rzecz. Szkoda, że w końcówce nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, ale żeby wygrać serię trzeba wygrać 3 razy. Mamy 0-1 i seria trwa dalej

OK (0) ŹLE (0) #1062817, 2019-05-16 20:39:01
soft (1825)
OK (0) ŹLE (0) #1062816, 2019-05-16 20:38:19

KAi (2264)
OK (0) ŹLE (0) #1062815, 2019-05-16 20:37:51

No fakt 4 X3 zwyrola z irokezem to jest kryminał....tak nie można Panowie!!!!

OK (0) ŹLE (0) #1062814, 2019-05-16 20:37:45

Odpowiedź na wpis #1062810 (author). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

a Trawicki stracił dzisiaj mój szacunek.

Serio?Ja zawsze mówiłem że to menda i nas nie lubi.Dzisiaj to zauważyłeś bez różowych okularów.

OK (0) ŹLE (0) #1062813, 2019-05-16 20:37:20

A trawicki ślepa pała
Faulu krzycha nie widziała

OK (0) ŹLE (0) #1062812, 2019-05-16 20:36:58

w 1 połowie za dużo otwartych rzutów albo punkty traciliśmy z ponowienia i strefa co dało -15 -17 i gonitwa.

OK (0) ŹLE (0) #1062811, 2019-05-16 20:36:07

Pomijajac sędziów to czy widzicie jakaś poprawę taktyki w porównaniu do meczów z RS. ? Kamyk został zjedzony. Frasun nie

OK (0) ŹLE (0) #1062810, 2019-05-16 20:35:03

OK (0) ŹLE (0) #1062809, 2019-05-16 20:35:00

Odpowiedź na wpis #1062803 (Champs). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

! połowa była bez obrony 11 trójek 61pkt.stracić i gonitwa kosztowała dużo sił

OK (0) ŹLE (0) #1062808, 2019-05-16 20:34:54

Odpowiedź na wpis #1062798 (szczur). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Dobrze, że podciągnęliśmy wynik, bo mentalnie w drugim meczu pewnie nasi by byli przygaszeni gdyby dziś dostali dużo w plecy. Moim zdaniem niepotrzebnie wpuścił Ivana gdy doprowadziliśmy do remisu. Ivan niewiele od wejścia wniósł, a spowolnił grę. Ale pokazaliśmy, że z Arką też potrafimy wrócić z dalekiej podróży.

Robiąc taki comeback i ostatecznie przegrywając też mental może siąść, jestem pewny że gdybyśmy to dzisiaj wyciągnęli w takich okolicznościach to do Włocławka byśmy przyjechali prowadząc 2-0.

OK (0) ŹLE (0) #1062807, 2019-05-16 20:34:39

He he dobte

OK (0) ŹLE (0) #1062806, 2019-05-16 20:34:31

Chwila faul niesportowy to faul niesportowy chyba nikt nie ma wątpliwości że szubi nie zrobił tego specjalnie.

OK (0) ŹLE (0) #1062805, 2019-05-16 20:34:13

Odpowiedź na wpis #1062799 (muniekk). Pokaż/ukryj cytowany wpis.

Ivan dużo flopuje, udaje. Dzisiaj Bostic uderzył go w twarz, przypadkowy brzydki faul, ale Ivan turlal się po parkiecie lepiej niż Neymar. Trochę przesądza w tym aktorstwie. W decydujących momentach nie jest wiarygodny. I w sobotę musimy!! Z 0-2 będzie baaaardzo ciężko.

No nie wiem dostał w okolice ucha z otwartej ręki to naprawdę boli

Widzę, że blokujesz reklamy?

Dzięki reklamom stać nas na prowadzenie i utrzymanie strony, z której Ty możesz korzystać zupełnie za darmo.