(ian) - @987285
może tak jak my mają masera po wyższej szkole melanżu
Macias (1887)
986754, 2018-05-23 19:50:56
Balon napuchnął już do granic możliwości. W 32 minucie 5 tego spotkania był już tak napuchnięty że niektórzy obawiali się wielkiego wybuchu i uciekali z hali. Na szczęście powietrze lekko zeszło.
Jednak zaraz po meczu już po puszczeniu We Are THE Champions zaczęliśmy sobie wieszać medale na szyi.

To dopiero początek walki. Stal tanio skóry nie sprzeda. Potrzebne są chłodne głowy i walka.

Oby nam nie uciekli na początku I szej kwarty bo może być ciężko.

986570, 2018-05-23 16:30:47
Nie ma biletów na kupbilet, potwierdzam. Wszedłem i nie ma nic kompletnie. Wszystkie miejsca już są wykupione
Macias (1883)
986312, 2018-05-22 22:52:15
Stal ma przewagę na jedynce. Ten mały karakan będzie mijał naszą pierwszą linię i wymuszał faule.

Myślę że pod koszem mamy przewagę i tu będzie koncentracja. Ktoś kto się zna na koszu może zrobić porównanie pozycjami?
Macias (1882)
986288, 2018-05-22 22:22:37
(Jeff Nordgaard) - @986272

Miała być merytoryka to będzie

1. mecz wygrany cudem. a ile to taki meczów przegrywaliśmy w całej naszej historii? Nam też się może przytrafić i dzięki niebiosom że przydarzyło się w takim momencie.

2. Nikt nie pękał. Po prostu nie szło. Często się zdarza że jak się za bardzo chce to nie idzie. Urlep zamyka graczy w twierdzy, IM zabiera ich na kręgle i co ma lepszy wpływ na psychikę?

3. Almeida też cieniował, potem w przerwie też nie lepiej mu szło na rozgrzewce. Q cieniował rzuty cały pobyt tutaj. To nie ma znaczenia jak rzucasz na rozgrzewce. To nie ofensywa zapewniła nam wygraną. To przede wszystkim zagrywka "we wanna steals"

4. no i?

5. No ale wszyscy jechaliśmy też tutaj na "igorową" strefę a to właśnie zona press pozwoliła nam wygrać ten mecz

6. Łączka grał lepsze zawody. Jak byśmy przegrali to pojawiły by się głosy "po uj on grał Ihringiem jak Łączka był on fire"

Po za tym pamiętajmy że cały sezon na to pracowaliśmy. Myślę że przy takim obrocie sprawy wygranie meczu na terenie w Zielonej było by niemożliwe (atmosfera, sędziowie). Myśmy wywalczyli atut własnego boiska całym sezonem. Maser z kiepskimi papierami wyciągnął z tej drużyny co najlepsze. To nie jest tak że Q sobie rzucił z połowy boiska i piłka wpadała. Zobaczcie na powtórkach że za wyjątkiem dwóch amazing rzutów Almeidy przez łapy Zamoja większość była z wypracowanych zagrywkami pozycji. To też było szkolone cały sezon a nie przypadkowo.

Oczywiście nie można odmówić mega szczęścia ale to cały sztab, zawodnicy, zarząd i kibice pracowaliśmy na to cały rok żeby być w tym finale.

ANWIL!
Macias (1880)
986246, 2018-05-22 20:53:18
Macias (1879)
986227, 2018-05-22 20:03:14
Zapomnieliśmy jeszcze o jednej ważnej osobie.

Najbardziej ujowy trener przygotowania fizycznego, z papierem wyższej szkoły jazdy na wrotkach.
To on przygotował tę drużynę tak że w 5 minut wybiła koszykówkę mistrzowi Polski a ich prezes zesrał się na zielono.

Macias (1878)
985996, 2018-05-22 11:05:59
Stal już trenuje pod kątem zagrywki "WE WANT STEALS"

985981, 2018-05-22 10:38:14
Czy to pierwsza nasza batalia o Play off kiedy wygraliśmy z Urlepem?
Macias (1875)
985814, 2018-05-21 23:55:55
dzisiaj góra Koszarowi nie dała
Macias (1874)
985795, 2018-05-21 23:24:35
Właśnie wyobraziłem sobie tych ludków co to wychodzili na początku IV kwarty gdy było -18

Czujecie co było jak wsiedli w samochód i po 5 minutach dowiedzieli się że IM zarzucił "WE WANT STEALS?!"... a potem że Anwil pyknął Zieloną?

Co jutro powiedzą ich znajomi w pracy ha ha
Macias (1873)
985751, 2018-05-21 22:43:40
Jakby ktoś chciał to podaję komunikat:

Terminarz meczów o trzecie miejsce EBL

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń, mecz 1 - niedziela, 27 maja, godz. 16.45 - transmisja w Polsacie Sport Extra

Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra, mecz 2 - wtorek, 29 maja, godz. 20.00 - transmisja w Polsacie Sport Extra

Macias (1872)
985728, 2018-05-21 22:29:16
Macias (1871)
985720, 2018-05-21 22:24:33
Poproszę na finał baner " ANWIL ON FIRE!"
Macias (1869)
985600, 2018-05-21 21:20:25
Macias (1868)
985597, 2018-05-21 21:18:58
Cud nad Wisłą

Nawet teraz jak siedzę i patrzę na ten skrót to nie potrafię tego ogarnąć. Racje miał IM że koszykówka się zmieniła.

W ogóle jakoś tak dziwnie na brzytwie że nie wpisują się Ci co IM krytykowali przed i w trakcie sezonu.

985199, 2018-05-21 15:33:31
Jest wypadek w miejscu gdzie zginął motocyklista (ale na pasie od strony OBI). TIR i dwie osobówki.
Muszą się uwijać bo jak zaraz tłuszcza ruszy na mecz to będą korki
Macias (1862)
984825, 2018-05-20 15:52:31
Odnośnie bidetów to temat znany jak świat. Zawsze będą jakieś niesnaski.

Natomiast ważną kwestię poruszył PW.
Klub moim zdaniem powinien w pierwszej kolejności zapewnić lub też przygotować specjalne wejściówki dla osób, które były w Zielonej.

W przeszłości z tego co pamiętam zdarzały się takie akcje. Nie wiem jednak czy nie jest już za późno.

Macias (1861)
984734, 2018-05-19 23:55:12
Macias (1860)
984717, 2018-05-19 22:56:55
(marcinos75) - @984715
Tak, ja Cię rozumiem że chłodzisz głowy. Sam apelowałem niczym jaculek żeby nie pompować balonika ale wydaje mi się że jak jest okazja, a taką jest temat na brzytwie, to warto się wypowiedzieć.

Macias (1859)
984703, 2018-05-19 22:15:40
To nie przypływ chwili.

Po śmierci ŚP. Pana Jurka Polaka myślałem że ciężko będzie go zastąpić i pojawił się Termos, PAN TERMOS, który żyje przynajmniej tak samo jak Pan Jurek meczami Anwilu, tak samo, lub nie lepiej je przeżywa i tak samo, lub nie lepiej, je komentuje.

Nie ważne jaki będzie wynik poniedziałkowego meczu ale Termos daje radę.

Nie ważne jaki będzie wynik poniedziałkowego meczu ale Zarząd dał w tym sezonie radę. Wbrew opinii krytykantów.

Nie ważne jaki będzie wynik poniedziałkowego meczy ale Drużyna dala radę. Walczyła przez cały sezon, walczyła w PO, walczyła w Zielonej i zapewne powalczy dla nas i dla siebie w pon.

Ja już chcę podziękować wszystkim.

I Philowi, jeszcze - On wie za co
Macias (1858)
984196, 2018-05-19 07:48:58
Dobra, dziś nowy dzień. Chłodzimy głowy, spuszczamy chwilowo powietrze z balona. Pełna regeneracja i koncentracja na poniedziałek.

Jak myślicie, co zrobił Urlep?
On już nie śpi, już knuje, już rysuje im te strzałki i motywuje. Oni przyjadą tu z takim zapałem i determinacją że będzie cholernie trudno o wygraną. W drugim meczu nas roznieśli.
Tu będą decydować detale i dyspozycja dnia.
Obstawiam walkę kosz za kosz do ostatniej minuty i .. loterię. Może nawet dogrywkę.

Jasiński pewnie znów pojedzie do chłopaków na rozmowę....
984084, 2018-05-18 21:44:39
Nie rozumiem też jazdy na Adroma i Jankesa. To co wyprawiał Stelmet goniąć to dla bezstronnego kibica było naprawdę fajne i emocjonujące a oni swym komentarzem jeszcze bardziej (wbrew nam) to podkręcali. A ta trójka Łączki z 9m? Też fajny komentarz był więc luzjcie wory.

Co do gwizdków to największe pretensje mam do tego wysokiego. Drago i Almeida biorą się za bary, a Misiek spokojnie podchodzi i ich rozdziela. Podchodzi sędzia i daje dacha Drago i ... Miśkowi eliminując go z gry.
No co za chuj! jak rzadko klnę tutaj...

Kibicom zazdroszczę tego wyjazdu bo fajnie było pewnie wyryczeć w CRSie AAAANWILLL!

W poniedziałek ma być ogień jak na Pamesie.
Ante i Zyzio muszą się włączyć!

Igor powiedz im że w III kwarcie od początku defensywa! Gryziemy parkiet kosztem fauli.
Mamy szansę na tacy
Tylko kurwa koncentracja od początku i nie wdawać się w dysputy z sędziami.

(Phil) - @983547
Misia im zabierzcie dzisiaj z tej Zielonej.

983539, 2018-05-18 10:59:38
Może kierowca dmuchał w balonik i wyszło....
Macias (1841)
983470, 2018-05-18 07:37:43
Zatrzymanego podejrzanego o napady na stacje benzynowe, w tym Petrokanu.
Macias (1840)
983058, 2018-05-17 00:10:58
trochę składniowo źle wyszło ale wiesz o co mie chodzi. Pije Jacka Danielsa od Destina i tak wyszło
Macias (1839)
983057, 2018-05-17 00:04:40
(sebik) - @983051
no tak ale pamiętam jak w jakimś meczu sezonu zasadniczego, oczywiście przegranego, brzytwowa trenerka opierdalała IM za to że na ostatnie minuty wprowadził Sobina, co to źle rzuty wolne wykonuje. Ja wiem że dziś trafiał ale ogólnie te rzuty słabo wykonuje.

Z perspektywy czasu to każdy mądry.
Macias (1838)
983011, 2018-05-16 22:19:20
(adamos) - @983006
bronisz Almeidy ale obwiniasz IM, to nie frajerstwo?
Florence rzucał z 9m przez łapy. Co masz zrobić? skakać na niego i ryzykować 3 z faulem?

Stelmet to dobry zespół. TO jest walka, tu decydują detale.
Czy frajerstwem Stelmetu nie była strata 6 pkt w 14 sekund ?
Macias (1837)
983009, 2018-05-16 22:15:27
Po takim meczu poszedł bym na spacer i zostawił drużynę samą sobie.
W następnym meczu gdzie będą decydować detale powiedziałbym drużynie: "chłopaki, deska i gramy swoje"
Macias (1836)
982875, 2018-05-16 20:30:06
Fałek przekaż tam chłopakom w szatni że szacun za mecz i że za 2 dni jest okazja wywrócić wszystko do góry nogami.