Users online: 27 |   | INTRO

Jesteś niezalogowany. Zaloguj się by dodać wpis
DF (4928)
982236, 2018-05-16 00:02:56
To tyle chaotycznie o Error Basket Lidze, bo drugi półfinał też oglądam, ale uważam, że z naszej pary zostanie wyłoniony mistrz Polski. Zresztą brak Finału to będzie porażka dla klubu i dowód na to, że IM powinien szukać gdzie indziej swojego miejsca. Ubiegłoroczny blamaż może odkupić tylko finałem, mam nadzieję, że tak myśli większość kibiców. 2x 1. miejsce po RS, a w rezultacie blamaż w ćwierćfinale i półfinał to nieporozumienie. Szanujmy się, a IM skandować proponuje po przejściu Stelmetu. Mamy naprawdę dobry skład na papierze.

A w NBA - mój koszykarski idol i jego zespół trafił na Boston w ECF, który jako drużyna moim zdaniem jest lepsza (tak jak Indiana, tyle, że LBJ przeważył, a teraz może nie wystarczyć). Tak racjonalnie patrząc chyba nawet lepiej gdyby odpadł niż znów miałby dostać oklep od GSW (w Houston nie wierzę, szczególnie w D'Antoniego).
Podziwiam Tatuma, Browna i doskonałą robotę Stevensa (pozdrawiam Sebik). Jak to zawsze bywa in LeBron we trust, a wcale nie uważam, że kolejne jego rekordy i przejście ewentualne Bostonu wyszłoby na dobre. Niech młode talenty i przyszłe gwiazdy Celtics okrzepną.

Redakcja informuje, że komentarze wyrażają opinię ich autorów i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Regulamin serwisu
Aktualizacja serwisu : Stevedesign