Users online: 17 |   | INTRO

Jesteś niezalogowany. Zaloguj się by dodać wpis
Termos (11175)
961493, 2018-02-03 16:05:13
http://www.kkwloclawek.pl
(SharoneWright) - @961489
Niestety panie kolego, jedno zgniłe jajo powoduje, że cała jajecznica jest nie do zjedzenia. Brzytwa to fenomen. Zagląda na nią duża cześć kibiców Anwilu ale i kibiców innych klubów. Zaglądają na nią dziennikarze ogólnopolskich mediów, którzy przez jej pryzmat oceniają potem "kibiców Anwilu". Zaglądają tutaj lokalni biznesmeni, politycy itd. Zdarzyło się, że jeden z polityków zadzwonił do mnie i zapytał czy rzeczywiście jest u nas tak źle bo... na brzytwie napisali. Myślisz, że przyjemnie jest sponsorowi gdy w internecie czyta opinie o swojej firmie, że sponsoruje klub w którym nieudacznik jest na ławce trenerskiej?? Czasem jest mi najnormalniej wstyd, gdy czytam niektóre wpisy i wiem, że za chwilę będą je czytać w całej koszykarskiej Polsce.
To trochę tak jak swego czasu wstydziłem się za niektórych członków H1, którzy nie byli w stanie wejść do tej czy innej hali. I nie ważne, że z 50 osób w autokarze nawaliło się 5. I nie ważne, że pod halą w Starogardzie pijany leżał jeden. I tak mówiło się o pijanych kibicach Anwilu. Tak samo jest tutaj. Jeden czy dwóch maruderów powoduje, że podobnie postrzegana jest cała reszta kibiców.

Redakcja informuje, że komentarze wyrażają opinię ich autorów i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Regulamin serwisu
Aktualizacja serwisu : Stevedesign