Users online: 18 |   | INTRO

Jesteś niezalogowany. Zaloguj się by dodać wpis
malutky (6209)
960948, 2018-01-31 23:32:46
Uff wreszcie mam chwilę żeby coś napisać

No to QH wylądował Nie znając planów co do potencjalnego PG ciężko się w sumie odnieść do zasadności tego transferu.
Gracz fajny, robiący KIEDYŚ w PLK potężną różnicę (mimo to uważam że Woods to gracz o poziom wyżej) ale kończący w marcu 34 lata. Ciężko mi przypomnieć sobie gracza który by w tym wielu, nawet u nas w plk robił konkretną grę, w pojedynkę wygrywał mecze. Przychodzi mi od razu na myśl Goran Jagodnik, który zawitał do nas w wieku właśnie 33 lat. Grał raczej poniżej oczekiwań, choć mecz numer 6 w 1/2 z Prokomem nam wygrał. Otis Hill też miał 33 lata ale podkoszowi chyba starzeją się wolniej, nie bazują tak na szybkości.
QH w Turcji grał bardzo słabo, także liczę że jest to duża promocja. Z drugiej strony ten klasowy grajek zabezpiecza nam rotację na wypadek kontuzji na pozycji 3/4.Granie S5 - Łączka, Air, Almeida, QH, Sobin kuszące. Najbardziej szkoda Delasa, który został zniszczony przymusem rozgrywania. Grajek ograny, potrafiący zabić z dystansu. Po dojściu PG zostanie całkowicie zmarginalizowany. Jeśli jakimś cudem dojdzie na PG grajek robiący różnicę to jest szansa powalczyć o misia..

Redakcja informuje, że komentarze wyrażają opinię ich autorów i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Regulamin serwisu
Aktualizacja serwisu : Stevedesign